Ponad 25 lat praktycznego doświadczenia.

Wirtualny Analityk to nowoczesne oprogramowanie do monitorowania kluczowych wskaźników efektywności i wydajności (KPI) wykorzystujące metodę Zarządzania Przez Cele. Autorem i twórcą oprogramowania jest firma Wisdom Consulting.

Program umożliwia łatwe wdrożenie metody Zarządzanie Przez Cele, a następnie optymalizację i usprawnianie procesów jak również zwiększenie efektywności zarządzania ludźmi i procesami. Dostępna funkcjonalność bezpośrednio wpływa na poprawę wyników finansowych poprzez maksymalne skoncentrowanie zasobów na realizacji obranych celów firmy. Oprogramowanie jest bardzo pomocne przy wdrażaniu Lean Management oraz Total Quality Management (TQM).

.

analityk

.

Program Wirtualny Analityk może być wdrożony w każdym przedsiębiorstwie lub pojedynczym dziale, zaczynając od działu sprzedaży i marketingu przez obsługę klienta i HR, a kończąc na produkcji i logistyce. Oprogramowanie umożliwia również zarządzanie łańcuchem dostaw, produkcją, logistyką czy działem sprzedaży poprzez monitorowanie wskaźników KPI oraz uzgodnionych SLA (ang. Service Level Agreement).

Wdrażając Wirtualnego Analityka można zyskać:

  • szybki dostęp do kluczowych informacji z różnych źródeł,
  • przekrojową oraz aktualną ocenę efektywności firmy,
  • bieżącą informację o postępie w realizacji założonych celów,
  • natychmiastową lokalizację zagrożeń oraz spadków efektywności.

Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę www.wirtualnyanalityk.pl i zarejestruj się, bądź skontaktuj się z nami w celu przeprowadzenia niezobowiązującej prezentacji.

Potrzebujesz wsparcia?

Skontaktuj się z nami - mamy dla Ciebie rozwiązanie!