Ponad 25 lat praktycznego doświadczenia.

Zrównoważona Karta Wyników (BSC – ang. Balanced Scorecard) to powszechnie stosowana metoda zarządzania realizacją strategicznych działań w oparciu o obraną strategię firmy oraz kluczowe wskaźniki efektywności KPI.

balanceWisdom Consulting wspiera swoich klientów w procesie modelowania Zrównoważonej Karty Wyników (ZKW) oraz doradza w jaki sposób, za pomocą indywidualnie dobranych kluczowych wskaźników efektywności przełożyć realizowaną strategię na panel Balanced Scorecard.

Wirtualny Analityk umożliwia wprowadzenie tej metody w każdej firmie poprzez odpowiedni dobór kluczowych wskaźników efektywności (KPI) i przypisanie ich do czterech obszarów karty: finansowego, klienta, operacyjnego i rozwoju. ZKW w przejrzysty sposób informuje o poziomach efektywności działań w wyżej wymienionych obszarach firmy.

.

Korzyści z używania Projektanta BSC:

  • monitorowanie działań odzwierciedlających obraną misję i strategię,
  • przekrojowe informacje o aktualnej efektywności przedsiębiorstwa,
  • precyzyjna lokalizacja obszarów obniżonej wydajności,
  • usprawniony proces decyzyjny, ukierunkowany na strategiczne obszary działań firmy,
  • równowaga w obszarach analiz wskazująca na zależności pomiędzy obszarami firmy.

Wisdom Consulting ma również doświadczenie w modelowaniu Zrównoważonej Karty Wyników dla jednostek administracji publicznej i organizacji non-profit.

Aby dowiedzieć się więcej o naszym narzędziu do modelowania Zrównoważonej Karty Wyników odwiedź stronę www.wirtualnyanalityk.pl oraz zapoznaj się z sekcją przykłady. Alternatywnie, skontaktuj się z nami w celu niezobowiązującej prezentacji i omówienia w jaki sposób ZKW może być zaimplementowana w Państwa firmie.

Potrzebujesz wsparcia?

Skontaktuj się z nami - mamy dla Ciebie rozwiązanie!